تمدید زمان انتخاب واحد دوره تابستان سال ۱۴۰۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲۹ تیر ۱۴۰۱ | ۰۰:۲۴ کد : ۶۲۳۳۲ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۲

قائم مقام رییس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تمدید زمان انتخاب واحد دوره تابستان ۱۴۰۱ این دانشگاه خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر اصغر کشت کار با اعلام این خبر افزود: در راستای پاسخگوئی به درخواست واحدهای استانی و مراکز آموزش علمی کاربردی و تسهیل شرایط، زمان انتخاب واحد توسط دانشجویان دانشگاه از ۴ تا ۷ مردادماه سالجاری و ویرایش انتخاب واحد توسط مراکز آموزش علمی کاربردی از ۸ تا ۱۰ مردادماه سالجاری تمدید شد.
دکتر کشتکار با اعلام ضرورت تکریم دانشجویان و انجام بموقع اقدامات و تسریع در انجام فرآیندهای مرتبط با جامعه هدف، گفت: باتوجه به انتخاب واحد ۷۶ درصدی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره تابستان و محدود بودن زمان اجرا، لازم است اهتمام و پیگیری مضاعف از سوی مراکز آموزشی و واحدهای استانی انجام شود.
همچنین قائم مقام رییس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به تمدید زمان ثبت نمرات دانشجویان نیمسال های اول و دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ از ۲۹ تیرماه تا اول مردادماه و اعتراض و رسیدگی به تجدید نظر نمره از دوم تا سوم مردادماه سالجاری اشاره کرد و از مدرسان دانشگاه خواستار تسریع در ثبت نمره برای فراهم شدن شرایط انتخاب واحد دانشجویان شد.


نظر شما :